.

Finisar FTL410QE2C 850NM-40G-0.15 KM-MPO-QSFP QSFP-40G-SR Csatlakozni négy SFP+ Optikai Adó-vevő

Finisar FTL410QE2C 850NM-40G-0.15 KM-MPO-QSFP QSFP-40G-SR Csatlakozni négy SFP+ Optikai Adó-vevő

HUF 48600.00

Az áruk közül
Hozzáférhető a megrendeléshez


Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM?Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.
Ár a különböző verziók

Alapvető tulajdonságok

Márka Név:
SMTE
Modell Száma:
FTL410QE2C
Állapot:
Új, Eredeti